Servisler

Ottoman Cave Suites’te geçirdiğiniz zamana eğlence katmak istiyorsanız, sizlere çeşitli hizmetler ve ekstra seçenekler sunuyoruz. Eğer özel bir isteğiniz ya da arzunuz olursa, lütfen daha ayrıntılı bilgi için bizimle doğrudan iletişime geçiniz.

Emanet bırakma
Otele sabah erken saatte varırsanız veya günün ilerleyen saatlerinde gidecekseniz, eşyalarınızı herhangi bir ücret ödemeden emanete bırakabilirsiniz.

Çamaşır yıkama
Eğer isterseniz, çamaşırlarınızı 24 saat içinde yıkayıp kurutabiliriz. Çamaşır yıkama ücretlidir

24 saat oda servisi
Resepsiyonu arayarak da dilediğiniz her zaman odanıza yiyecek ve içecek siparişi verebilirsiniz.

Ekstra servisler
İsteğe bağlı olarak odanıza, tatilinize ekstra bir rötuş ekleyecek servisler gönderebiliriz. Ekstra servisler ücretlidir.

Taşıma
Ottoman Cave Suites, sizler için Kapadokya bölgesindeki her iki havaalanına düşük maliyetli gidiş – geliş transferleri düzenleyebilir. Sizlere, havaalanından doğruca otelimize normal veya özel aktarma imkanı sunuyoruz. Kayseri Erkilet Havalimanı’na (ASR) ya da Nevşehir Kapadokya Havalimanı’na (NAV) indiğinizde; şoförümüz sizi havalimanının dışında, üzerinde isminizin yazılı olduğu bir kartla karşılar. Ardından aracınıza kadar eşlik edilir ve otelimize getirilirsiniz.

Kapadokya’dan uçakla ayrılacaksanız, uçağınızın kalkış saatinden yaklaşık 2 – 3 saat önce otelimizden bir araçla alınırsınız. Uçağınız kalkmadan en az 1 saat önce havaalanına varırsınız ve biletinizi kontrol ettirmek için fazlasıyla zamanınız kalır.

Havaalanından otelimize transfer için rezervasyon yaptırmak isterseniz, lütfen en az 24 saat önceden bize uçuş numaranızı bildiriniz.

Eğer otobüsle gelirseniz, bize önceden haber vermeniz koşuluyla, EĞER ki imkanımız varsa sizi ücretsiz olarak  Göreme otobüs terminalinden otelimize getirebiliriz.

Reservation
Avcilar Mahallesi Okul Sokak No: 6 50180 Göreme, Cappadocia, Turkey
+90 384 271 3090
WhatsApp WhatsApp
Telefon +90 384 271 3090
Email info@ottomancavesuites.com
Adres
Avcilar Mahallesi Okul Sokak No: 6 50180 Göreme, Cappadocia, Turkey