Cappadocia Activities

Kapadokya’da; sıcak hava balonuna binmek, muhteşem vadilerde yürüyüşe çıkmak, kaya, yeraltı ve eski kilise yerleşimlerini keşfetmek veya bir Türk Gecesi’ne katılarak geleneksel Türk yemeklerini tatmak ve yöresel dansları tanımak gibi, yapabileceğiniz pek çok heyecan verici ve eğlenceli etkinlik bulunmaktadır. Buradaki konaklamanızı organize ederken size yardımcı olmaktan ve sizler için gerekli bütün hazırlıkları yapmaktan mutluluk duyarız.

Balon Turları Balon Turları

Güneşin içimizi kıpırdatarak ve duygularımızı okşayarak, gözlerimizin önündeki bu peri masalından fırlamış gibi duran yer şekillerinin üzerine doğduğu büyülü bir diyar olan Kapadokya’nın müthiş güzelliklerini keşfedebilmenin en güzel yolu şüphesiz balon turlarıdır.

Günlük Turlar Günlük Turlar

Kapadokya; renkli ve canlı vadilerle ve inanılmaz kaya oluşumlarıyla dolu yer şekilleriyle dünya üzerindeki eşsiz turistik bölgelerden biridir.

Sema Gösterisi Sema Gösterisi

Semazen gösterileri, her gece saat 21.00’de Sarıhan Kervansarayı’nda gerçekleştirilmektedir. Bütün program yaklaşık 1 saat sürer ve gösterinin ardından izleyicilere, dini bir içecek olan “şerbet” ikram edilir.

Türk Gecesi Türk Gecesi

Türk Gecesi, yöresel bir kaya oyma restoranda gerçekleştirilen bir folklor programıdır.

Reservation
Avcilar Mahallesi Okul Sokak No: 6 50180 Göreme, Cappadocia, Turkey
+90 384 271 3090
WhatsApp WhatsApp
Telefon +90 384 271 3090
Email info@ottomancavesuites.com
Adres
Avcilar Mahallesi Okul Sokak No: 6 50180 Göreme, Cappadocia, Turkey