Cappadocia Activities

Kapadokya’da; sıcak hava balonuna binmek, muhteşem vadilerde yürüyüşe çıkmak, kaya, yeraltı ve eski kilise yerleşimlerini keşfetmek veya bir Türk Gecesi’ne katılarak geleneksel Türk yemeklerini tatmak ve yöresel dansları tanımak gibi, yapabileceğiniz pek çok heyecan verici ve eğlenceli etkinlik bulunmaktadır. Buradaki konaklamanızı organize ederken size yardımcı olmaktan ve sizler için gerekli bütün hazırlıkları yapmaktan mutluluk duyarız.

Balon Turları Balon Turları

Güneşin içimizi kıpırdatarak ve duygularımızı okşayarak, gözlerimizin önündeki bu peri masalından fırlamış gibi duran yer şekillerinin üzerine doğduğu büyülü bir diyar olan Kapadokya’nın müthiş güzelliklerini keşfedebilmenin en güzel yolu şüphesiz balon turlarıdır.

Günlük Turlar Günlük Turlar

Kapadokya; renkli ve canlı vadilerle ve inanılmaz kaya oluşumlarıyla dolu yer şekilleriyle dünya üzerindeki eşsiz turistik bölgelerden biridir.

Sema Gösterisi Sema Gösterisi

Semazen gösterileri, her gece saat 21.00’de Sarıhan Kervansarayı’nda gerçekleştirilmektedir. Bütün program yaklaşık 1 saat sürer ve gösterinin ardından izleyicilere, dini bir içecek olan “şerbet” ikram edilir.

Türk Gecesi Türk Gecesi

Türk Gecesi, yöresel bir kaya oyma restoranda gerçekleştirilen bir folklor programıdır.

At Turu At Turu

Eğer dinlendirici bir tatil istiyorsanız, doğanın içindeki sessiz bir dağ köyü veya sahil kasabası sizi rahatlatabilir. Farklı kültürleri keşfetmek isterseniz ise tarihi ve kültürel zenginliklere sahip bir şehir tatili tercih edebilirsiniz.

Deve Turu Deve Turu

Gerçekleştireceğiniz deve turu, Kapadokya'nın büyüleyici doğal güzelliklerini keşfederken benzersiz bir deneyim sunacak. Bu eşsiz macera sırasında tarihi yerleri ve peri bacalarını deve sırtında gezmek unutulmaz anılar biriktirmenizi sağlayacak.

ATV Turu ATV Turu

ATV turu, doğanın muhteşem güzelliklerini keşfetmek isteyen macera tutkunları için mükemmel bir seçenektir. Eşsiz manzaraların tadını çıkarırken adrenalini de yaşayacağınız unutulmaz bir deneyim sunar.

Jeep Safari Turu Jeep Safari Turu

Jeep safari turları, doğanın muhteşem güzelliklerini keşfetmek isteyen macera tutkunları için mükemmel bir seçenek sunar. Bu turlar, sizi araziye çıkararak heyecan verici bir yolculuk deneyimi yaşamanıza olanak tanır.

Klasik Araba Turu Klasik Araba Turu

Klasik araba turu, nostalji severler için unutulmaz bir deneyim sunar. Tarihi ve şık araçlarla dolu bir yolculuk, geçmişin büyüsünü yeniden canlandırır.

Fotoğraf Çekinme Gün Doğumu Fotoğraf Çekinme Gün Doğumu

Gün doğumu anında doğal güzelliği ve huzurunu yakalamak için fotoğraf çekimini tercih etmek, doğanın en özel anlarını ölümsüzleştirmenin harika bir yolu olabilir. Güneşin ilk ışıklarıyla doğanın uyanışını yakalamak için erken kalkmak, fotoğrafçılar için büyüleyici bir deneyim sunar.

Hamam & Spa Hamam & Spa

Hamam ve spa, tüm stresi ve gerginliği atmak için mükemmel bir kaçış noktasıdır, bedenin ve zihnin yeniden canlanmasına yardımcı olurlar. Kendinizi rahatlatıcı bir hamam veya spa deneyimi ile şımartın.

Balon Takip Turu Balon Takip Turu

Balon takip turu, genellikle sıcak hava balonlarıyla gerçekleştirilen nefes kesici bir deneyim sunar. Yüksekten muhteşem manzaraları izlemek için harika bir fırsat sunar.

Reservation
Avcilar Mahallesi Okul Sokak No: 6 50180 Göreme, Cappadocia, Turkey
+90 384 271 3090
WhatsApp WhatsApp
Telefon +90 384 271 3090
Email info@ottomancavesuites.com
Adres
Avcilar Mahallesi Okul Sokak No: 6 50180 Göreme, Cappadocia, Turkey